Dzisiaj skrócona wersja najważniejszych wiadomości z Azylu.
Tulejka czuje się odrobinę lepiej. Wciąż robi bardzo małe bobki, tym razem pomieszane z biegunką, ale za to lepiej pracują jej nerki. Jutro Tulejkę na pewno czeka kontrola.
Stan Uszka nie zmienił się. Ma lepsze chwile, ale nie wciąż nie robi bobków i jest zbyt osowiały. Dzisiaj wieczorem znowu miał obniżoną temperaturę. Nie je samodzielnie, ale podjada ze strzykawki.
Poza tym ten dzień upłynął w Azylu dość spokojnie.
Jutro na wizytę do doktora pojadą m.in. Antares, Atena, Dymka, Gaja, Ingrid. Czeka nas na pewno przynajmniej jeden zabieg. Być może u Gai. Trzymajcie mocno kciuki. Zameldujemy się po wizycie.
Na koniec prezentujemy Oriona w ramionach mamy naszego Sebastiana. Orion bardzo szybko zdobył kolejne serce.
Dziękujemy i trzymamy kciuki, aby Gabrysia (dla niewtajemniczonych – królik o bardzo silnym charakterze!) również doceniła to, że może mieć takiego partnera ; )
cdn.
Brak komentarzy