Królipaczka

Czasami nie można adoptować ani utworzyć domu tymczasowego. Niektórzy z Was nie mogą też zdecydować się na wirtualną adopcję, która wiąże się z miesięcznymi wpłatami na utrzymanie konkretnego królika. Dlatego też proponujemy, abyś podarował podopiecznym Azylu Królipaczkę.

Czym jest Królipaczka?

To po prostu określona kwota, która ma pomóc w utrzymaniu i leczeniu podopiecznych Fundacji Azyl dla Królików. Ty darujesz, azylowe uszy korzystają – mogą zdrowieć, dobrze podjeść i cieszyć się świetnym samopoczuciem w Azylu, a następnie w swoim domu.

Królipaczki są z założenia jednorazowe, jednak nikomu nie będziemy zabraniać wykupić tą samą lub inną paczkę kilkakrotnie.

Kim jest Darczyńca Królipaczki?

To osoba, która uwielbia króliki, nie może żyć bez głaskania swojego pupila albo przynajmniej oglądania zdjęć królików w internecie. To osoba, która docenia naszą działalność i pragnie nam pomagać.

Rodzaje paczek:

Paczki zostały tak pomyślane, aby każdy, niezależnie od zasobności portfela, mógł zostać Darczyńcą Królipaczki.

Paczka Jabłkowa – 10 zł – wystarcza na kilka paczek suszonych jabłek i chrupanie dla całego Azylu (w jabłkach czasami ukrywamy lekarstwa, ale nie zdradzajcie tego królikom!)

Paczka Koperkowa – 20 zł – koperek ma świetny wpływ na królicze brzuszki. Dla dobrego samopoczucia i ku radości naszych podopiecznych. Niech w Azylu zapachnie koperkiem!

Paczka Ziołowa – 50 zł – to 10 opakowań rozmaitych ziół, które są niezbędne w króliczej diecie, leczą brzuszki, a jednocześnie są bardzo smaczne. Omnomnom.

Paczka Wyprawkowa – 100 zł – pozwala zaopatrzyć dom tymczasowy w zioła, siano i pelet na miesiąc. Bez DT Azyl by nie istniał, a króliki nie miałyby tak świetnych warunków, więc wspierajmy DT!

Paczka Zdrowego Królika – 200 zł – pokrywa koszt badania krwi, koszt zabiegu sterylizacji/kastracji połączonej z korektą zębów (jeśli jest potrzebna) oraz opieki pooperacyjnej. Zdrowy królik może iść do adopcji i cieszyć się nowym domem. Jupi!

Paczka Wyjątkowa – 500 zł – wystarcza na utrzymanie królika chorego przewlekle przez pół roku. W przypadku podarowania takiej paczki można zaznaczyć, dla którego królika jest ona przekazywana. Wyjątkowe uszy będą Wam wdzięczne!

Paczka Brylantowa – 1000 zł – to kwota, która pozwoli nam zająć się nagłym przypadkiem czy niezaplanowaną interwencją. To kwota, która uratuje nam omyk w trudnych sytuacjach i zapewni poczucie bezpieczeństwa. Co tu więcej gadać – to dla nas dużo pieniędzy.

Jak zostać Darczyńcą Królipaczki?

Należy dokonać stosownej wpłaty na konto:

PKO Bank Polski SA 72 1440 1387 0000 0000 1533 1348
„Azyl dla Królików”
ul. Agrestowa 22
87-100 Toruń

w tytule przelewu wpisując: darowizna Paczka…. (dopisać wybraną paczkę np. Koperkowa)

W przypadku Paczki Wyjątkowej, prosimy o zaznaczenie dla którego królika darujecie Państwo datek (np. darowizna Paczka Wyjątkowa dla Duszka).

Możesz też przekazać Królipaczkę za pomocą konta PayPal

 

Z góry dziękujemy Darczyńcom. Wszyscy – i Jabłkowi i Brylantowi – jesteście dla nas i naszych podopiecznych tak samo ważni.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

*