Fotograficznie, Z życia Azylu

Sobota (9.11.2013)

9 listopada 2013

Niestety dzisiejszy dzień okazał się kryzysowy dla Bławatka. W ostatnich dniach Bławatek czuł się znacznie lepiej, jednak dzisiaj jest bardzo słaby. Nie stracił apetytu, ale coś jest nie tak. Najgorsze jest to, że do końca trudno powiedzieć, dlaczego. Ma niską odporność. Jest znacznie mniejszy od rodzeństwa. Dzisiaj w nocy Bławatkiem zaopiekuje się Weronika : *

DSC06742.JPG

 

Bławatek walczy, tymczasem Korniszonek jest kolejnym przykładem na to, jak los może się odwrócić. Kilka tygodni temu był tak słaby, nieobecny, a dzisiaj? Dzisiaj Korniszonka roznosi energia. Ogarnęło go szaleństwo : ) Gdyby nie to, że mamy w głowie wspomnienie jego choroby, nie byłybyśmy zachwycone jego pomysłami : P

Tak wygląda szczęśliwy królik! : ) Po swoich szaleństwach, położył się obok Duszka i wyglądał tak, jakby przebiegł maraton ; )

DSC07044.JPG DSC07053.JPG DSC07084.JPG DSC07143.JPG

Response code is 404

Kurt na kolanach spokojnie pozująca do zdjęć? Nawet mi trudno w to uwierzyć : ))) Kurt w Azylu przeszła metamorfozę. Ja nie jestem jej ulubienicą, ale trudni się dziwić, skoro przez kilka miesięcy codziennie oczyszczałam jej ranę po usunięciu oka oraz przetokę przy jamie nosowej, jednak moje motto brzmi – mnie nie musi lubić : P Najważniejsze jest to, że czuje się bezpieczna, chociaż jej pewność siebie w połączeniu z pewnością siebie Karotenu to piorunująca mieszanka. Dzisiaj Kurt razem z Karotką próbowały ustawić do pionu Pana Issi, który jest zbyt cierpliwy ; )

Kurt na kolanach u Weroniki : *

DSC07196.JPG

Response code is 404

Skoro o Kurt mowa, nie można zapomnieć o Karotce…Bałagan tworzy idealną atmosferę do snu. Oj Karoten…my to z Tobą mamy ; )

DSC07185.JPG

Response code is 404

* * *

Rusek czuje się lepiej (tzn. jego mina na zdjęciu na to wskazuje…; )), ale z apetytem mamy wciąż problem. Dzisiaj pozwolił się nawet pogłaskać M.! (ja tego nie napisałam…: P)

DSC07027.JPG DSC07029.JPG

I tym sobotnim akcentem na dzisiaj znikamy. Do jutra : * Bławatek uszy do góry maluchu…

2 komentarze

 • Odpowiedź KarolinaK 9 listopada 2013 at 22:09

  Bławatku słodziaku nie daj sie musisz byc silny :* Weronika :*

  Korniszon kochany :))) szalej ile możesz hihi
  Kurt i Karotka niezmiennie szefuja :)))

 • Odpowiedź Solvieg 9 listopada 2013 at 21:45

  Bławatku kochany – trzymaj się słoneczko 🙂

 • Napisz komentarz

  *