Fotograficznie, Z życia Azylu

Świątecznie

23 grudnia 2016

Boski oświadcza, że w Azylu trwają intensywne przygotowania do zbliżających się wielki krokami Świąt.

DSC03784.JPG DSC03765.JPG DSC03775.JPG DSC03778.JPG

Boski jak na prawdziwego św. Mikołaja przystało, przygotował już podarunki dla swoich sługów i zapewnia, że dla każdego przygotował miły drobiazg. Jednocześnie Boski przeprasza, że niektórzy otrzymają swoje prezenty po Świętach, ale niestety nie ogarnął tego wcześniej organizacyjnie! (bycie św. Mikołajem to dość wyczerpujące zajęcie).

DSC03790.JPG DSC03791.JPG DSC03799.JPG DSC03802.JPG DSC03804.JPG

Poza tym Boski obiecuje, że z okazji Świąt Boski postara się bardziej dbać o porządek w Azylu i dopilnuje, żeby jego azylowi przyjaciele nie dostarczali zmartwień swoim opiekunom.

DSC03757.JPG

DSC03787.JPG

DSC03754.JPG

Wszystkich chętnych do zdjęcia z Boskim (i nie tylko) pod jemiołą (wiem, że są tacy) zapraszamy w odwiedziny do Azylu!

DSC03759.JPG

 Z naszej strony chcemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy w ostatnich dniach odwiedzili Azyl z prezentami, a także przekazali naszym podopiecznym wspaniałe upominki m.in. za pośrednictwem sklepu uszatkowo.pl.

W ostatnich miesiącach sytuacja w Azyl jest wyjątkowo trudna, dlatego obawiałam się, że nie będziemy mieli okazji poczuć w Azylu atmosfery Świąt. Minie jeszcze wiele miesięcy zanim wyjdziemy na prostą po interwencji w Brzozie, ale już dzisiaj wiemy, że w najbliższym czasie szczęście uśmiechnie się do kolejnych azylowych podopiecznych, którzy trafią do nowych domów (stałych i tymczasowych), liczymy też na to, że z Nowy Rok przyniesie nam wiele dobrego. Gdyby nie Wy – Wasze wsparcie finansowe i rzeczowe, ale przede wszystkim Wasza obecność, np. wtedy, kiedy spędzamy kolejną godzinę u doktora i tylko świąteczne pierniki są w stanie poprawić humor, nie mogłybyśmy nic zrobić. Dziękujemy, że jesteście.

Dziękujemy też wszystkim, dzięki którym Azyl w najbliższych dniach będzie funkcjonował tak jak co dzień – pewnych rzeczy nie zmieniają nawet Święta. Dyżury i leki to świętość ; )

Życzymy Wam wspaniałych Świąt : *

p.s. Czwartkową wizytę u doktora zakończyliśmy po północy. Od wczoraj udało nam się przeprowadzić zabiegi kastracji u 3 kolejnych dziewczyn i 1 chłopaka. Stan zdrowia podopiecznych Azylu jest dość stabilny. Oby tylko do wtorku było spokojnie.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

*