Fotograficznie, Z życia Azylu

Środa (23.07.2014 r.)

23 lipca 2014

Cyzia jest bardzo dzielna. Nie ma zbyt dużego apetytu, ale je cykorię i koperek. W ciągu dnia pojawiły się bobki, najważniejsze jest jednak to, że Cyzia wydala prawidłowo mocz. Pęcherz jest szczelny.

DSC05189.JPG

Response code is 404

Lubczyk bez większych zmian. Jutro zakończymy podawanie biodacyny i zostaniemy przy przy furosemidum i drugim antybiotyku. We wtorek zrobimy kontrolne badanie krwi, aby sprawdzić m.in. wskaźniki nerkowe, a być może również kontrolną punkcję.

DSC05181.JPG

Response code is 404

Balbinka waży 15 dag mniej i wygląda już znacznie lepiej. W Azylu kumpluje się przede wszystkim z Inari oraz Czesiem. Kiedy tylko wyczują, że przygotowuję tabletki do podania – ok, bądźmy szczerzy, niczym radary wyczuwają jabłko albo żurawinę, w których przemycamy silimarol/heparegen, wyskakują spod stolika i domagają się swojej porcji. Do tego dołącza jeszcze zazwyczaj Bazia, Łatka, Modraszka i…jestem stracona.

DSC05173.JPG

Response code is 404

Jutro wysyłamy krew Modraszki do kontrolnego badania.

Poza tym do doc zabieramy m.in. Cyzię i Lubczyka.

* * *

Wieczorem pod opiekę Azylu trafią 2 króliki z Poznania.

I tak to się kręci. Postaramy się zameldować po wizycie u doc.

1 Komentarz

 • Odpowiedź Vanessa H 24 lipca 2014 at 02:35

  I hope Cyzia, Lubczyk and Modraszka is better! It pains me to see them sick. 🙁

  I see the first picture of Balbinka and it brings tears to my eyes.. the splitting image of Gaska… I would be commenting more but have been sick since leaving Poland on the 23d of June and have bronchitis that evolved from a cold and then infection. Hopefully I can get rid of this soon!

  Hang in there and hopefully more info on the 2 new residents of Azyl!

  Vanessa

  Mam nadzieję Cyzia, Lubczyk i Modraszka jest lepiej! Boli mnie, aby zobaczyć ich chorych. 🙁

  Widzę, że pierwsze zdjęcie Balbinka i przynosi łzy do moich oczu… podział obrazu Gaska… I komentując, więcej ale mieć był chory od momentu opuszczenia Polski 23d czerwca i ma zapalenie oskrzeli, które rozwinęły się z zimna, a następnie zakażenia. Mam nadzieję, że można pozbyć tego wkrótce!

  Powiesić tam i mam nadzieję, że więcej na 2 nowych mieszkańców Azyl!

 • Napisz komentarz

  *