Z życia Azylu

Niedziela (2.06.2024 r.)

2 czerwca 2024

Jak już wiecie w tym tygodniu do nowego domu pojechał Vernon, który w Azylu zasłużył na tytuł wesołego chlopaka!

DSC00234

W ostatnim czasie do nowych domów pojechali również inni azylanci.

Bueno

DSC09975

Fibula

DSC00195

Ohio

DSC08513

Redlinek

DSC09838

Yumyulack

DSC00291

W przypadku naszej Łucji mówimy o tzw. domu tymczasowym…

Znalezienie domu dla królika takiego jak Łucja – po usunięci nerki, dodatkowo o dość skomplikowanej osobowości, nie jest łatwe, dlatego jesteśmy szczęśliwe, że Łucja dostała szansę. Miejmy  nadzieję, że Łucja zaprzyjaźni się z naszym Popusiem – niepełnosprawnym dzikuskiem, któremu towarzystwo powinno dobrze zrobić, chociaż w warunkach domowych i tak funkcjonuje nad wyraz dobrze ❤️

DSC02080

Wkrótce Azyl opuści też Armin, za którym będziemy tęsknić, ponieważ przypomniał nam o czasach niezapomnianego Franciszka…Bieganie za człowiekiem, wskakiwanie na ławkę.

Na pocieszenie Armin zostanie w naszych = szeregach i docelowo ma zaprzyjaźnić się z azylowym Saulem, o którego życie jesienią stoczyliśmy zaciętą, ale zwycięską walkę ❤️

DSC02305

Mamy nadzieję, że udało się zaktualizować informacje z frontu adopcyjnego z ostatnich tygodni, jeśli nie, przepraszamy (w ostatnich miesiącach czas biegnie jeszcze szybciej niż zwykle, ale miejmy nadzieję, że niedługo będzie lepiej i normalniej) i zachęcamy opiekunów do chwalenia się azylantami na naszym profilu na fb!

Jutro wieczorem jesteśmy oczywiście u Doktora. Poza pacjentami, o których była mowa we wczorajszym wpisie, na wizytę zabierzemy m.in. Alokazję, która zdecydowanie kwalifikuje się do badania echo serca, Armina – kontrola j. ustnej i Igę – kolejne kontrolne USG j. brzusznej w ramach monitorowania wielkości ropnia w j. brzusznej.

cdn.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

*