Fotograficznie, Z życia Azylu

Niedziela (2.05.2021 r.)

2 maja 2021

W ostatnim czasie do nowych domów pojechali kolejni azylowi podopieczni. Cascais, Daphne, Holly, Gustaw, Guzik, Miffy oraz Sumba!

Opiekunom naszych podopiecznych bardzo dziękujemy za domy dla Azylantów i trzymamy kciuki, żeby wszystko jak najlepiej się układało ❤️

Cascais

DSC08910

Daphne

DSC08571

Gustaw

DSC08050

Guzik

DSC08370

Holly

DSC08742

Miffy

DSC08606

Sumba

DSC07981

Sytuacja na froncie bez większych zmian…Franek w nocy miał gorączkę i czuł się wyraźnie gorzej. Póki co gorączkę udało się opanować. Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. We wtorek Doktor na pewno od nas nie odpocznie.

***

Na koniec czas na prośbę. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za wsparcie dla wolontariuszy Azylu, którzy codziennie spędzają w DK mnóstwo czasu – Azylanci na brak kontaktu z człowiekiem nie narzekają, ponieważ w Azylu od rana do późnych godzin wieczornych/często nocnych kręcą się bez przerwy ludzie. Żeby dom po każdym dyżurze wyglądał tak jak na wczorajszym nagraniu na fb (takie dyżury odbywają się codziennie), trzeba się trochę zmęczyć i zużyć duuużo energii! Żeby zadowolić Azylantów też (im na porządku niekoniecznie zależy ;))

Będziemy wdzięczni za wsparcie w postaci słodyczy – w większości jesteśmy niestety niepoprawnymi słodyczożercami, ale też za zupki typu instant czy szybkie dania w stylu knorr, które wystarczy zalać gorącą wodą i obiad jest gotowy 😎

Wszelkie dary można przesyłać na adres Azylu podany poniżej lub dostarczać do Azylu osobiście.

Fundacja Azyl dla Królików

ul. Agrestowa 22

87-100 Toruń

ewentualnie nr tel. dla kuriera – 600-825-554.

Z góry dziękujemy! ❤️

Brak komentarzy

Napisz komentarz

*