Fotograficznie, Z życia Azylu

Sobota (16.01.2021 r.)

16 stycznia 2021

Martwimy się o Landrynkę. Wczoraj wieczorem czuła się już dużo lepiej, ale niestety rano jej stan znowu uległ pogorszeniu. Landrynka przez cały dzień nie zjadła nic samodzielnie, a nawet karmienie jej na siłę to ciężka sprawa, ponieważ nie chce przełykać. W ciągu dnia trzymała jeszcze prawidłową temperaturę, ale wieczorem termometr wskazał 37 st. Do naszych problemów dołączyły też zaburzenia pracy układu pokarmowego. Landrynka ma powiększony żołądek i o ile w nocy zrobiła dużo bobków, póki co ich brak.

W poniedziałek chcemy wykonać u Landrynki jeszcze kontrolne usg j. brzusznej.

Mały Malmo czuje się i zachowuje dobrze, ale niestety mam wrażenie, że skręt szyi znowu się pogłębił, chociaż dużo zależy też od przyjętej przez Malmo pozycji. Nie pojawiły się żadne dodatkowe objawy, ale będziemy Malmo baczniej obserwować i zobaczymy czy będą potrzebne kolejne kroki.

IMG_8292

W nocy strajkował również Franek, który nic nie zjadł. Również rano nie miał ochoty na śniadanie i musiał pogodzić się z karmieniem ze strzykawki, czym delikatnie mówiąc nie był zachwycony. Dopiero w ciągu dnia trochę się poprawił i…najpierw jadł z łyżeczki (czyżby kolejny poziom?), a potem z talerzyka. Teraz znowu marudzi.

Z prawego oka znowu wydostaje się mleczny wysięk. Może już w tym tygodniu Franka czeka kolejny zabieg. Jak widać długo bez leków nie wytrzymał.

W tym tygodniu musimy znaleźć czas zabiegowy dla naszego szalonego Floriana (przynajmniej kastracja, ewentualnie korekta zębów) oraz Gustawa (kastracja i korekta/ekstrakcja części zębów).

Więcej informacji z frontu już jutro! Wśród nich informacje z frontu adopcyjnego.

W poniedziałek przedstawimy Wam też nowego podopiecznego Azylu, który w tej chwili czeka na przyjazd do Azylu w Łodzi ❤️ Historia przejęcia opieki nad tym królikiem to bardzo ciężki temat, tym bardziej cieszymy się, że udało się i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję! ❤️

IMG_8329

dziękujemy za Wasze wsparcie!

tydzień temu z Niemiec przyjechały do nas 3 worki rodicare basic zamówione po ostatniej zbiórce

(łącznie udało się kupić 4 worki)

IMG_7743

IMG_7745

oraz 3 pudła rodicare instant po 2 kg 

IMG_7744

IMG_8330

IMG_8332

IMG_8333

Kampanię na rzecz 1% czas zacząć!

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU PODOPIECZNYM AZYLU W 2019 ROKU?

  1. Na formularzu PIT w polu „wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP” podaj KRS Fundacji Azyl dla Królików 0000447933 i przekazywaną kwotę.
  2. Abyśmy wiedzieli, komu podziękować, zaznacz kwadracik w polu obok.
  3. Zakochaj się w uszach po uszy!

Brak komentarzy

Napisz komentarz

*