Z życia Azylu

Niedziela (22.03.2020 r.)

22 marca 2020

Niech to będzie wieczór wspaniałych wiadomości ❤️

Od kilku dni w Azylu pojawia się pytanie – gdzie jest Tartufi?

Jaka jest odpowiedź? Najlepsza z możliwych i to jest jeden z tych momentów, kiedy my starzy wyjadacze po prostu maksymalnie się wzruszamy.

IMG_0541

Nasz staruszek Tartufi jest w nowym domu. Dzisiaj już wiemy, że DT będzie DS. Tartufi zamieszkał u naszej Julii, a poza ludzką rodziną, która go pokochała, zyskał również króliczą przyjaciółkę i szybko zdobył również jej serce. Co ciekawsze podobno to Tartufi jest w tej relacji górą, a tego chyba nikt z nas by się nie spodziewał!

2 dni przed Tartufim Azyl opuścił Hambre, który zamieszkał u naszej Dominiki i jest na etapie zaprzyjaźniania z Louise i Gabrysiem. Nie spodziewamy się już powrotu Hambre do Azylu.

IMG_0539

Dom dla Hambre to najlepsze możliwe zakończenie naszej wspólnej historii.

Bohaterką kolejnej wspaniałej niespodzianki jest Mimi! Tak! Ta niezwykłą, starsza, aczkolwiek bardzo charakterna dama po bardzo ciężkich przejściach w piątek pojechała do domu tymczasowego w Łodzi (domu, w którym od pewnego czasu mieszka cudowny Howie i jego równie cudowna, chociaż nieco paskudna żona Stella). Mamy nadzieję, że dla Mimi jej dom tymczasowy okaże się domem stałym. Bardzo mocno trzymamy kciuki za zaprzyjaźnianie z Rogerem. Mimi prosimy bądź miła!

IMG_0542

Dzisiaj do nowego domu pojechał również Gambit, który trafił pod naszą opiekę kilka tygodni temu z Olsztyna wraz grupą kumpli (w tym Profesorem X i Wolverine). Gambit zamieszkał w Poznaniu, do którego bardzo lubimy wysyłać króliki…:D

Poza tym Baltazar, Ekko, Nami, Quinn oraz Zookie w tym tygodniu trafili do domów tymczasowych.

Baltazar i Nami przebywają w Toruniu u naszych dziewczyn – Weroniki i Moniki, Quinn w Poznaniu u Zuzy i Tomka, Ekko znalazł wspaniałą miejscówkę również w Poznaniu w domu azylowej Prady, a Zookie u naszej Bogusi na Śląsku.

Co możemy napisać…Dziękujemy. Jesteście najlepsi i dodajecie nam skrzydeł ❤️

cdn.

2 komentarze

  • Odpowiedź Patrycja 23 marca 2020 at 00:27

    Co za wspaniałe wieści!! Ale będzie mi brakować ich zdjęć i filmików!

  • Odpowiedź Ninka 22 marca 2020 at 22:52

    Cudowne wieści, dobrze takie poczytać przed snem 🙂

  • Napisz komentarz

    *