Fotograficznie, Z życia Azylu

Wtorek (25.12.2018 r.)

25 grudnia 2018

Jo czuje się dużo lepiej. Je, wszystko co dostaje zjada do ostatniego okruszka. Cały czas wypija bardzo dużo wody – kilkukrotnie więcej niż powinna, ale pod tym kątem będziemy jeszcze obserwować i Jo i jej towarzyszy. Póki co cała 6 otrzymała kolejną dawkę ornipuralu, u wszystkich weszliśmy też z leczeniem kokcydiozy, a jutro zaczniemy leczenie świerzbowca – wcześniej z uwagi na ich stan nie chcieliśmy wchodzić dodatkowo z iwermektyną.

U Jo zniknął wysięk z nosa. Poprawił się też wygląd oczu. Znacznie lepiej czują się również Amy, Beth, Marmee, Laurie i Lawrence, a w czwartek czeka ich kontrolna wizyta u Doktora.

IMG_4911

Zarówno Jo, jak i jej towarzysze bardzo ładnie korzystają z kuwet. Co prawda u Jo póki co wymieniam żwirek w kuwecie 2-3 razy dziennie, ale za to podkład był już dzisiaj nienaruszony. Na kwarantannie już po drugiej nocy klatki wyglądały naprawdę dość dobrze. Mądre stwory.

IMG_4640

Betty, która przyjechała do nas zaledwie kilka dni wcześniej niż ekipa spod Augustowa, cały czas jest jeszcze na antybiotykach, ale na szczęście obecnie nie ma u niej ropnego kataru. Od tygodnia mała dostaje marbovet co 12 godzin, a w niedzielę wprowadziliśmy u niej dodatkowo draxxin i wit. C.

IMG_4674

Poza tym dwa pierwsze dni Świąt minęły w Azylu dość spokojnie i oby jutro też tak było. W czwartek wieczorem meldujemy się już u Doktora.

Wracając do Świąt, cieszymy się, że korzystacie z możliwości odwiedzania Azylu i że dzisiaj również w Azylu pojawili się niespodziewani goście ❤️

IMG_4928

Dziękujemy za odwiedziny i prezenty ❤️

Flori pilnuje porządku w Azylu 

IMG_4930

i socjalizuje się z otoczeniem 🐰

IMG_4929

a Boski…

IMG_4770

gwiazdorzy – jak zawsze…🐰

IMG_4774

IMG_4755

***

IMG_4637

IMG_4849

IMG_4824

cdn.

1 Komentarz

  • Odpowiedź Elżbieta Wawreniuk 26 grudnia 2018 at 09:35

    Dziękuję, że jesteście 🙂

  • Napisz komentarz

    *