Fotograficznie, Z życia Azylu

Środa (7.03.2018 r.)

7 marca 2018

Belinda czuje się lepiej. W ostatnich dniach była mniejszą zołzą, ale wraca do formy, tzn. taką mam nadzieję (czasami moje myśli mnie prześladują i lepiej jeśli ich nie wypowiadam na głos 🐰). Póki co Belinda dzielnie znosi podawanie leków, a co 12 godzin męczę ją porcją fitolizyny (kto podawał ten lek, wie co to znaczy; nie jest to w każdym razie truskawkowy vibowit).

DSC01512

Z Koniczynką też walczymy. Dwa razy dziennie oczyszczamy przetokę. Jodyna wróciła do naszego życia na dobre. Na szczęście Koniczynka po każdym zabiegu dość szybko dochodzi do siebie i z chęcią przyjmuje w ramach pocieszenia jakiś suszony smakołyk. Bobki i apetyt Koniczynki są wzorcowe.

z jodyny Koniczynka się domyje 🐰

 (gorzej z tym wszystkim, co jodyna przy okazji pobrudzi)

DSC01496

Lancelot jest obecnie najzdrowszym osobnikiem na pokładzie.

DSC01533

Burbon czuje się dość dobrze – znowu ma ładny apetyt i ładne bobki – myślę, że najpóźniej w przyszłym tygodniu u Burbona musimy pomyśleć o kastracji i udrożnieniu kanalika łzowego. Kejen bez większych zmian – z apetytem wcina zioła, robi trochę większe bobki i to by było na tyle. Myślę, że najpóźniej w poniedziałek będziemy walczyć z kanalikiem łzowym. Ropna wydzielina z nosa jest mniejsza. Oko zaczerwienione, ale bez wydzieliny.

Koniczynka ani Lancelot nie są w stanie wskoczyć na kanapę, ale lądują na niej na chwilę, kiedy ja ogarniam drybedy. Lancelot nie może wytrzymać w miejscu i skacze po kanapie, wchodzi na oparcie/na poduszki. Kręci się jak mały owsik. Jest niesamowity.

DSC01498

DSC01517

DSC01519

DSC01525

DSC01489

DSC01475

DSC01550

Wczoraj pod opiekę Azylu trafił uroczy, kilkumiesięczny Dallas. Jego historia jest dość ciekawa. To królik ze sklepu zoologicznego, który teoretycznie miał zamieszkać w Dallas, ale zamiast za ocean, przyjechał do Azylu.

IMG_6833

Jutro Dallas pojedzie na badanie kontrolne do doktora razem z innymi podopiecznymi Azylu. Jutro pod naszą opiekę trafi też nowy podopieczny (pierwotnie miał być w T. dzisiaj), który ma problem z łapą.

cdn.

1 Komentarz

  • Odpowiedź Wojtek 8 marca 2018 at 00:37

    Dallas przypomina nieodżałowaną Iris.

  • Napisz komentarz

    *