Fotograficznie, Z życia Azylu

Wtorek (5.12.2017 r.)

5 grudnia 2017

Koniczynka ma za sobą zabieg usunięcia wszystkich górnych zębów policzkowych po prawej stronie oraz udrożnienia kanalika ropnego łzowego.

Po zabiegu Koniczynka czuje się dość dobrze. Mamy nadzieję, że dzięki zabiegowi i kontynuowaniu antybiotykoterapii, oko Koniczynki wkrótce będzie wyglądać bez zarzutu.

Na listę królików do zabiegu w poniedziałek wpisaliśmy Jokastę i Neso – ostatnie berlińskie dziewczyny, które w najbliższym czasie chcielibyśmy przenieść z kwarantanny do Azylu.

U Jokasty doktor wyczuł patologiczną zmianę w okolicy macicy, a Neso wymaga korekty zębów, a na pewno usunięcia 2 zębów policzkowych – jeden ząb się rozpada, drugi rośnie w poprzek.

Syrenka, Verdi i Vivaldi oraz Wagner kontrole pozabiegowe zaliczyli wczoraj na 5.

W bardzo dobrej kondycji są również Leda i Tebe. To szczególnie ważne u Ledy, u której doktor usuwał wykryty w jamie brzusznej podczas rutynowej kontroli ropień.

Informacje dotyczące Auris i Octavii są pocieszające. Dziewczyny mają coraz lepszy apetyt, robią też coraz lepsze bobki. Obie przybierają też na wadze. W szczególności u Octavii widać znaczną poprawę samopoczucia. Minie jeszcze dużo czasu zanim będziemy mogli być spokojni, ale mamy szansę wyjść na prostą.

DSC05690

DSC05683

DSC05698

DSC05707

DSC05708

DSC05714

W ostatnich dniach w Azylu wydarzyło się też wiele dobrego.

W niedzielę Azyl opuściły nasze piękne baraniaste dziewczyny – Cayenne i Macan – trzymamy mocno kciuki za zaprzyjaźnianie z Miziakiem i Sirocco ❤️

W niedzielę w nowym domu zamieszkała również Rea – cudowna, berlińska dziewczyna, która jako druga (po Sao) znalazła swojego człowieka. Adopcja Rei jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ chcieliśmy, aby Rea zamieszkała w Toruniu lub w okolicy❤️

Już wczoraj na naszym profilu na fb mogliście podziwiać Reę w nowym domu.

W czwartek do nowego domu w Poznaniu pojedzie Syrenka. Przygotowania na przyjęcie Syrenki zostały dokonane w szybkim tempie po sobotnim spotkaniu adopcyjnym (tak jak w przypadku Rei). W czwartek wieczorem Syrenka opuści Toruń 🐰 🐰 🐰

W czwartek do nowego domu pojadą również brzozowskie dziewczyny Barbados i Bukareszt, które od dłuższego czasu przebywają w domu tymczasowym w Toruniu 🐰 🐰 🐰

Dziękujemy za wspaniałe domy dla azylowych uszu i niezmiennie prosimy o więcej.

Pandora melduje, że na nią również z niecierpliwością czekają już w pewnym domu,

ale do stycznia będzie jeszcze pilnować porządku w moim domu

DSC05658

dobranoc

DSC05713

cdn.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

*