Fotograficznie, Z życia Azylu

Sobota (25.11.2017 r.)

25 listopada 2017

Bibułka i Piórko trafili pod naszą opiekę w styczniu 2017 r. razem z uroczą Minnie, która od wielu miesięcy przebywa już w DT w Warszawie.

Początkowo musieliśmy skupić się głównie na tym, aby Bibułko i Piórko wyprowadzić na prostą pod kątem zdrowotnym. Udało się. Dzisiaj Wyłupki (tak mówiliśmy o nich w azylowym slangu) ważą po 1,550 kg (Piórko początkowo ważył 1,050 kg, a Bibułka 1,150 kg) i są w dobrej formie.

Potem stanęliśmy przed niełatwym zadaniem pokazania im, że są bezpieczni. Pamiętam ich zachwyt wybiegiem, kiedy rozpoczynaliśmy sezon wiosenno-letni i piruety, które kręcili w powietrzu. Z czasem Bibułka i Pióro oswoili się nie tylko z obecnością innych królików, ale również ludzi 🐰  Co prawda samodzielne schwytanie Piórka na wybiegu, budziło podziw w oczach innych wolontariuszy, a doniesienie Bibułki do Azylu było równie trudnym zadaniem, ale chyba wszyscy pokochaliśmy ich małe dziwactwa.

Dzisiaj Wyłupki opuściły Azyl i trafiły do cudownego domu tymczasowego u Bogny i Łukasza, z czego ogromnie się cieszymy ❤️

Bibułka

DSC04752

Piórko

DSC04992

Poza tym sobota minęła w Azylu spokojnie.

Na koniec mamy jeszcze jedno ogłoszenie.

Nasza była podopieczna Jagoda opanowała sklep Bunny Expert. Nie tylko oferuje rabaty na ulubione królicze smakołyki, ale też za każde zrobione w ten weekend zakupy Azylanci otrzymają paczkę ziół 🐰 Wygląda na dobry deal ❤️

cdn.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

*