Fotograficznie, Z życia Azylu

Piątek (28.07.2017 r.)

28 lipca 2017

Zaplanowany na wczoraj zabieg u Koniczynki nie odbył się. Po analizie doszliśmy do wniosku, że zabieg przeprowadzimy u Koniczynki w połowie sierpnia, ale połączymy go z kastracją. Lewe oko Koniczynki wygląda już znacznie lepiej, prawe wciąż odbiega od ideału, ale różnica i tak jest diametralna. Koniczynka ma ładny apetyt, coraz lepiej je siano i zioła, a to ma na pewno wpływ na ścieranie się koron jej zębów. Wszystko wskazuje na to, że u Koniczynki to zbyt duże korony, a nie korzenie wpływają na problemy z oczami, a to dobry znak. Być może wygląd jej oczu jeszcze się poprawi, a my na spokojnie w połowie sierpnia przeprowadzimy u niej konieczne zabiegi.

Scarlet w zeszły poniedziałek przeszła zabieg usunięcia zmiany – odczynu, który powstał przy szwach w miejscu, którym Scarlet zainteresowała się kilka dni po zabiegu kastracji. Na szczęście wszystko przebiegło bez problemu, a Scarlet czuje się dobrze – wczorajszą kontrolę zaliczyła bez problemu.

Skrzat Świetlik został wczoraj wykastrowany. Po zabiegu czuje się bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie. Rano przywitał mnie z ogonem podniesionym do góry i szaleństwem w oczach 🐰 Mam nadzieję, że wkrótce Świetlik się ucywilizuje. Na szczęście chociaż Duszka wciąż kocha i szanuje.

Wczoraj Trybunał został zaszczepiony. Jego lewa przednia łapa nie jest w pełni sprawna – Trybunał często wysuwa ją do przodu wyprostowaną, ale nie ma to aż tak dużego wpływu na jego funkcjonowanie.

Sumatra

Surazo

Trybunał

Na dzisiejszych zdjęciach możecie podziwiać fragment nowej ściany w Azylu! To już ostatni etap remontu – ścianę między dużym a średnim regałem wykończyły piękne płytki. Płytki zostały położone też po obu stronach drzwi, dzięki czemu tynk nie będzie już odpadał, kiedy ktoś przez przypadek uderzy o ścianę klatką etc.

Kamil – dziękujemy, jesteś wielki! ❤️

Wkrótce przedstawimy Wam efekt w całej okazałości.

Jutro przed nami długi i ciężki dzień. Postaramy się zameldować wieczorem po powrocie ze Śląska.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

*