W ostanim tygodniu zabiegowi kastracji zostały poddane kolejne brzozowskie dziewczyny. Dzisiaj chciałam przedstawić Wam je trochę bliżej, chociaż tylko Papua współpracowała ze mną podczas robienia zdjęć, a brak czasu chwilowo nie pozwolił mi na więcej. To jednak nie ucieknie.
W poniedziałek dziewczyny czeka pierwsza kontrola pozabiegowa.
Papua
Gwinea
Fidżi
Barbados
Roosevelt
Miałam dla Was dzisiaj więcej zdjęć, m.in. Duszka i Roosevelta, ale w taki sposób przegrywałam je z aparatu na komputer, że zostały skasowane – zdarza się…Na szczęście zdjęcia naszej Gildy nie zniknęły. Gilda jest kochanym królem, który bardzo potrzebuje domu. Niestety z uwagi na jej problemy zdrowotne oraz behawioralne, teraz musimy skupić się przede wszystkim na tym, żeby wyprowadzić ją na prostą.
Gilda
Bella (i Jeż)
Sobota minęła w Azylu dość spokojnie, chociaż z uwagi na bardzo poważny stan zdrowia i konieczność leczenia w Toruniu pod naszą opiekę trafiła nasza była podopieczna – Lilka. Jej stan jest ciężki, a przed nami niełatwa walka o jej życie.
Poza tym martwi mnie Kalifornia. Ma słaby apetyt. Robi niewiele bobków. Obawiam się, że nie będziemy mogli czekać do czwartku i już w poniedziałek (w zależności od obrazu kontrolnego USG) zdecydujemy się na laparotomię.
Ogłoszenie!
Pilnie szukamy transportu na trasie Koźmin (lub okolice) – Toruń dla 2 królików, które jak najszybciej muszą trafić pod nasz opiekę.
Kontakt w tej sprawie: fundacja@azyl.torun.pl.
cdn.
Brak komentarzy