Z życia Azylu

Święta

24 grudnia 2015

 

Razem z ekipą Azylu i wszystkimi naszymi podopiecznymi pragniemy życzyć Wam

spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech najbliższe dni przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk, a magia Bożego Narodzenia trwa w nas jak najdłużej!

 

Fasi

Życie w Azylu również w Święta toczy się jak co dzień, dlatego najbardziej chciałabym, aby te najbliższe dni mimo wszystko, również mimo ostatnich wydarzeń, były spokojne, a Święta – magiczne. Z całego serca dziękujemy też wszystkim, którzy przyczynili się do tego, abyśmy w Azylu mogli poczuć Święta. Dziękujemy za prezenty, które dotarły do nas w ostatnich dniach, również dzisiaj, dziękujemy za domy tymczasowe dla naszych podopiecznych, dziękujemy za to, że jesteście z nami. W minionych dniach w Azylu czuliśmy również radość, ale o tym na pewno jeszcze napiszę.

Gdyby nie Orion, który wczoraj postanowił, że pragnie spędzić Święta pod kroplówką, napisałabym, że w Azylu bez zmian, ale mam nadzieję, że Orion okaże nam litość…; )

Do usłyszenia! : *

5 komentarzy

 • Odpowiedź ZOJA. 25 grudnia 2015 at 23:35

  Wesołych,spokojnych świat bez żadnych nieprzyjemnych wydarzeń.

  Nie wiem czy da się otworzyć to zdjęcie Ale przedstawia ciotke Adamsowa pod moim łóżkiem.☺

  • Odpowiedź ZOJA. 25 grudnia 2015 at 23:36

   Zdjęcie się wogole sie nie zalacYlo. Szkoda

 • Odpowiedź Ninka 25 grudnia 2015 at 22:55

  Nie wiem, co mam napisać – dopiero dziś mogłam przeczytać poprzedni post. Chciałabym Was mocno przytulić…
  A z okazji Świąt życzę dużo wytrwałości i wiary w to, że Wasza droga jest naprawdę słuszna, bez względu na to, co mówią życzliwi inaczej 🙂 A królikom duuuuuużo zdrowia 🙂

 • Odpowiedź Janka 24 grudnia 2015 at 21:55

  Z okazji Świąt życzę
  Uszatkom worka zdrowia od Mikołaja, wewnętrznej potrzeby korzystania z kuwety i w najbliższej perspektywie wspaniałych domów.
  Opiekunom Azylu zdrówka, sił, samych pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, wokół mądrych, pomocnych i życzliwych ludzi

  Orion, kciuki trzymane, wracaj do zdrowia <3

 • Odpowiedź Rafał 24 grudnia 2015 at 20:12

  Ja chciałbym życzyć ekipie Azylu wszystkiego dobrego z okazji Świąt. Wierzę, że dobro, które dajemy światu, wraca do nas. Skoro tak, powinienem być spokojny o spełnienie moich życzeń. Jesteście wspaniali…
  Wszystkim podopiecznym Azylu oczywiście również wszystkiego najlepszego 🙂 Najsmaczniejszego i najciekawszego. Zdrowia i spotykania wyłącznie kochających i mądrych ludzi.

 • Napisz komentarz

  *