Fotograficznie, Z życia Azylu

Sobota (27.06.2015 r.)

27 czerwca 2015

Dzisiaj zamiast zdjęć, które wyjątkowo czekają na jutrzejszy wpis i standardowej relacji z Azylu, prezentujemy dwa krótkie nagrania z udziałem naszych gwiazd.

Piaskownica okazała się strzałem w dziesiątkę. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nawet nasz nieśmiały Fircyk tarzał się dzisiaj w piasku!

Niestety niełatwo uchwycić najciekawsze momenty (np. Fircyk jest szybki jak błyskawica), ale dzisiaj chociaż częściowo się to udało.

Nic nie cieszy nas bardziej, niż metamorfozy, których bohaterami są nasi podopieczni. I nie chodzi tylko o poprawę stanu ich zdrowia. Dzisiaj zaskoczyła nas Dzierlatka, która zasadniczo jest królikiem bardzo charakternym i zdystansowanym w stosunku do człowieka, a jednak zauważalna jest mała zmiana w jej zachowaniu – dzisiaj na wybiegu Dzierlatka pozwoliła się na spokojnie wygłaskać i nie uciekała przed ręką człowieka.

Yupka w ostatnich tygodniach również bardzo się zmieniła. Z otyłego królika z odbytem oklejonym kałem zmieniła się w radosną królicę, która z apetytem je siano i robi wzorcowe bobki, a do tego w powietrzu wywija piękne piruety!

Szaleństwa panny Yupki

Zabawa w piaskownicy w wykonaniu Arielki

Już jutro wracamy z nową porcją informacji z Azylu.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

*