Fotograficznie, Z życia Azylu

Środa (20.11.2013)

20 listopada 2013

Nagietek bez większych zmian. Ma bardzo słaby apetyt, nie ma też bobków. Jutro skonsultuję wyniki krwi z doc, ale wyniki wątrobowe i nerkowe wyglądają bez zarzutu, gorzej z kinazą kreatynową…(wskaźnik zaniku mięśni) – kosmiczny wynik. Poza tym Nagietek zachowuje się tak, jakby wszystko było ok…Być może tak bardzo dokucza mu ten jeden przerośnięty ząb. Jutro zdecydujemy co dalej.

Nagietek jest cudownym modelem : )

DSC09201.JPG

Response code is 404

Chłopak nie wkupił się jednak w łaski Kurt…- oto Kurt pilnująca Azylu…Karotka w stosunku do innych królików zachowuje się podobnie i tak oto biegają z podniesionymi do góry ogonami…: P (oczywiście, kiedy na wybiegu jest więcej króli, nie są aż tak odważne ; ))

DSC09441.JPG

Dalia – 8-letnia Seniorka, która trafiła pod naszą opiekę dwa dni temu, nie wygląda dobrze. Jest tak zaniedbana, zgaszona, nieporadna…patrząc na nią, widzę jej dotychczasowe życie.

DSC09196.JPG

Response code is 404

Sasanka, Niezapominajka, Firletka i Rosiczka – maluchy Łatki

Na pierwszym zdjęciu Firletka i Niezapominajka : )

Rosiczka jest bardzo podobna do Firletki, a Sasanka to już 100% baranek.

DSC09294.JPG DSC09305.JPG DSC09306.JPG DSC09329.JPG

Response code is 404

c.d.n. w czwartkowy wieczór

* * *

I jeszcze czwartkowe ogłoszenie : )

Pragniemy ogłosić, że pomału wbijamy się na anglojęzyczny rynek króliczy 😉 Chcemy, aby o naszych podopiecznych dowiedział się cały świat i dzięki pomocy Oli (twórczyni naszego anglojęzycznego profilu na FB – https://www.facebook.com/rabbits.torun?fref=ts ), do której dołączyła teraz Magda, już widać pierwsze efekty 🙂 Najświeższy sukces Magdy to uzyskanie pozwolenia na umieszczenie informacji o Toruniu na tym oto forum:
http://forums.rabbitrehome.org.uk/showthread.php?407206-Rabbit-Rescue-in-Toruń-Poland&p=6143749#post6143749

2 komentarze

 • Odpowiedź magdalena 20 listopada 2013 at 21:41

  Dalia 🙁 Boże …. co ludzie robią z tymi zwierzętami… Biedactwo..:( Zdoła się jej pomóc.?

 • Odpowiedź Joac 20 listopada 2013 at 21:36

  Madzia, dobra robota! jak fajnie przedstawiłaś Azyl – i jaki dużo odzew! genialnie 😉
  Maluszki Łatki są piękniejsze z dnia na dzień – czy dobrze wnioskuję po imionach, że są aż cztery samiczki? Czarna baraninka ma cudownie zawadiacką minę! No i Łatka, moja królicza bohaterka :*
  Martwię się o Nagietka, bardzo mnie ujął ten uszaczek… 🙁
  No i serce się ściska, jak się spojrzy na Dalię – masz rację, Olu, widać po niej dotychczasowe smutne, beznadziejne życie 🙁

 • Napisz komentarz

  *